
Карданний світильник Feron DLT 201 чорний вбудований поворотний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DLT201_black
233 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Карданний світильник Feron DLT201 чорний вбудований поворотний
Останнім часом особливою популярністю користуються карданні світильники. Карданний світильник Feron DLT 201 - це вбудований точковий світильник, який може бути використаний як у якості основного, так і додаткового джерела світла при монтажі підвісних стель, а також гіпсових стель в житлових будинках, офісах, адміністративних і громадських будівлях.
Кут нахилу світильника становить до 30º у кожній з двох площин. Це дозволяє регулювати напрямок освітлення, що дає можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон, або можливість акцентного освітлення окремих об'єктів.
Довжина - 130 мм
Ширина - 130 мм
Висота - 43 мм
Вбудовуваний розмір - 105Х105 мм.
Матеріал корпусу - метал.
Колір корпусу - Чорний, також є світильники колір Білий.
В карданному світильнику DLT201 встановлюються як галогенні лампи, типу MR16, так і світлодіодні лампи типу MR16.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Feron |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр врізного отвору | 105 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 165-265V, 12V |
- Ціна: 233 ₴

