
Карданний світильник Feron DLT202 білий вбудований
- В наявності
- Код: DLT202_white
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Карданний світильник Feron DLT202 білий вбудований
Останнім часом особливою популярністю користуються кардані світильники. Карданний світильник Feron DLT202 — це вбудований точковий світильник, який може бути використаний як основне, так і додаткове джерело світла під час монтажу підвісних стель, а також гіпсових стель у житлових будинках, офісах, адміністративних і громадських будівлях.
Кут нахилу світильника становить до 30º у кожній із двох площин. Це дає змогу регулювати напрямок освітлення, що дає можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон або можливість акцентного освітлення окремих об'єктів.
Довжина — 225 мм.
Ширина — 130 мм.
Висота — 43 мм.
Вбудований розмір — 200Х105 мм.
Матеріал корпусу — метал.
Колір корпусу Білий, також є світильники колір Чорний.
У карданному світильнику DLT202 встановлюються як галогенні лампи MR16, так і світлодіодні LED-лампи MR-16.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Виробник | Feron |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 165-265V, 12V |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Вбудовуваний розмір | 200Х105 мм |
| Ширина, мм | 130 |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Галогенна |
- Ціна: 194 ₴



