
Світильник Накладної Циліндр Feron ML308 під лампу MR-16 GU10 Точковий Стельовий Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ML308 white
333 ₴
Показати оптові ціниСвітильник Накладної Циліндр Feron ML308 під лампу MR-16 GU10 Точковий Стельовий Білий
Накладний світильник точковий циліндричної форми Feron ML308 може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення у сфері внутрішнє освітлення житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторанів, виставкових залів, галерей та ін Світильник оснащений патроном GU10, тому є можливість самостійно підбирати лампу під світильник будь-якої потужності, і таким чином управляти яскравістю і температурою світіння. Також орендоване фіксуюче кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому світильник виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів і зазорів.
Модель світильника Feron ML308 має відмінність - у нижній частині корпусу світильника є вставка з матового акрилового полімеру, яка пропускає світло і дає ефект декоративного світіння.
Корпус світильника виконаний з алюмінію і не схильний до корозії.
Під світильник ML308 підходить лампа MR-16 з патроном GU10. Можна встановити як галогенну лампу (max 40W), так і світлодіодну лампу будь-якої потужності. Лампа в комплект не входить.
Напруга - 230V.
Тип лампи - MR-16
Тип цоколя - GU10
Матеріал корпусу - алюміній
Ступінь захисту - IP20
Розмір - 70Х110 мм
Колір корпусу - Білий (є також колір Чорний).

Другие разнообразные модели накладных точечных светильников можно выбрать на нашем сайте "Свет Декор", если перейти по ссылке:
https://svetdecor.com.ua/g52772925-aktsentnoe-osveschenie-nakladnye.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Основні | |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230V |
| Тип лампи | MR-16 |
| Стиль виконання | Лофт |
- Ціна: 333 ₴

