
Світлодіодна Настільна Лампа (акумулятора немає) FERON DE1725 9W 4000K LED (ЛЕД) Біла (для школяра)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DE1725 4000К white
628 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна Настільна Лампа з Регулятором Яркости FERON DE1725 9W40К LED (ЛЕД) Біла (акумулятора немає)
Це сучасний аналог настільної лампи. Завдяки модному і сучасному дизайну світлодіодна настільна лампа Feron DE1725 9W Добре підійде як для будинку, так і для офісу, її можна використовувати як для занять для дитини, так і для манікюра і шиття. У свічнику DE1725 використовуються 30 светодиодов тип SMD5730, Їх загальна потужність дорівнює 9W.
Настільна лампа Feron DE1725 Управляється за допомогою Панель датчика у вигляді кнопки, розташованої на основі. Регулювання відбувається таким чином: Перше, що стосується сенсорної кнопки - це увімкнення на мінімальну яскравість, друге - середній режим яскравості, третє - максимальна яскравість, четверте - вимкнення.
Загальне переваги світильника FERON DE1725:
- сенсорний Вмикач, який регулює яскравість за допомогою вибору одного з трьох режимів.
- три рівні яскравості;
- Основний глянцевий пластик;
- Яскраве сяйво без мерехтіння;
- Безпечне світло для очей.
- Протягом тривалого терміну служби - 30 000 годин;
- Велика економія електроенергії (до 80% у порівнянні з звичайними лампами);
- Природно безпечний (відсутність інфрачервоних та УФ радіацій, не містить ртуті і свинцю);
- Завдяки сучасним електронним компонентам і комплектам світлячка має надійну і довгострокову роботу.
Комплектація: настільна лампа, мережевий шнур завдовжки 1,5 м для з’ єднання з мережею 220V, інструкція щодо використання (українською мовою).
Температура кольорів: 4000 К (йтральний світло), приємний і безпечний для очей!

Настільна лампа Feron DE1725 9W LED показана в чотирьох кольорах: білий, чорний, рожевий, синій.
Інші моделі світлодіодних настільних ламп від різних виробників ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus" та інші) можна вибрати на нашому сайті
у розділі: "Настільні лампи світлодіодні (LED)", перейшовши за посиланням: https://sveetdecor.com.ua/g226007358-nastolnye-lampy-svetodiodnye
Приємних вам покупок - Інтернет магазин "Свет Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 4000К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 9 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Висота | 350 |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 720 lm |
| Кількість світлодіодів | 30LED |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Матеріал корпусу | пластик, резина |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Температурний режим експлуатації, °C | +5...+40 |
| Термін служби | 30000 годин |
- Ціна: 628 ₴






