
Накладний світлодіодний світильник plazma Feron AL5054 36 W 4500 K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5054 36w 4500К
301 ₴
Показати оптові ціниНакладний світлодіодний світильник plazma Feron AL5054 36 W 4500 K
Світильник є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дає змогу заощаджувати 50% електроенергії проти звичайних люмінесцентних світильників ЛПО 2хТ8. Має великий ресурс роботи 30 000 годин завдяки використанню передових технологій, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних і УФ-випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне світіння без мерехтіння. Застосовується для освітлення адміністративних приміщень, торгових майданчиків, складських та виробничих приміщень та ін.
Характеристики світильника Feron AL5054 36w:
- потужність — 36W;
- матеріал корпусу — метал;
- світловий потік — 2520Lm;
- кількість світлодіодів — 88LED;
- колір світіння — 4500К (нейтральний білий);
- ступінь захисту — IP20;
- драйвер — вбудований;
- ресурс роботи — 30 000 годин;
- гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 36.0 |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 2520Lm |
| Колір світіння | 4500К |
| Тип світильника | Лінійний |
- Ціна: 301 ₴

