
Світлодіодний світильник накладний точковий Feron AL543 10 W 4000 K білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL543 10W white
711 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник накладний точковий Feron AL543 10 W 4000 K білий
Накладний світлодіодний точковий світильник Feron AL543 може використовуватися як основне, так акцентне освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інших приміщень. Світильник має стильний і лаконічний дизайн з обрамленням основи світильника з матового акрилового полімеру, який створює ефект м'якого декоративного світіння за ввімкненого світильника.
Потужність — 10W
Світловий потік — 730 Lm
Колірна температура — 4000К
Матеріал розсіювача — матовий акриловий полімер
Драйвер — вбудований
Тип кріплення — підвісний
Колір корпусу — білий (є також колір чорний)
Розмір — 80Х100 мм
Гарантія — 1 рік.

Інші різноманітні моделі накладних точкових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g52772925-aktsentnoe-osveschenie-nakladnye.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |
| Термін служби | 50000.0 |
| Потужність | 10.0 |
| Напруга | 170-265V |
| Тип світлодіодів | 1 LED COB |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для офісних приміщень, Для реклами, Для торгових площ |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 730.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Нейтральний (4000К) |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 711 ₴

