
Світлодіодний LED світильник MAXUS SDL 6 W яскраве світло 4100 К (1-SDL-004-01)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний LED світильник MAXUS SDL 6 W яскраве світло 4100 К (1-SDL-004-01)
Ця модель вбудованого точкового світильника фірми MAXUS вирізняється компактним розміром корпусу та високим ступенем захисту від вологи. Якісні світлодіоди створюють комфортне для очей світіння.
Підходить для будь-якого приміщення в будинку (гостинний, спальні, дитячої кімнати, кабінету), а особливо для ванних кімнат та інших вологих приміщень. Також широко використовуються для освітлення офісів, кафе, магазинів, салонів краси та фітнес-центрів.
ПЕРЕВАГИ СВІТЛЬНИКІВ MAXUS LED СЕРІЇ SDL:
- комфортне світло без пульсаціі, який виходить завдяки використанню спеціальної технології розсіювання й перешкодопоглинальному конденсатору;
- драйвер вбудований у корпус світильника - нова конструкція драйвера дала змогу помістити його безпосередньо в корпус світильника без втрати надійності роботи електроніки, це робить світильник компактнішим і зручнішим під час монтажу;
- максимальне кольоропередавання (Ra>90), яку забезпечують світлодіоди високої якості;
- стабільна робота в діапазоні напруги 160-260V завдяки IC-драйверу нового покоління;
- ЄМ-фільтр и МРХ-конденсатор для електромагнітної сумісності з іншою технікою;
- високий ступінь захисту від вологи (IP44) - дає змогу використовувати світлодіодні світильники у вологих приміщеннях;
- сумісність із вимикачами з підсвіткою;
- ресурс роботи 30000 годин;
- гарантія від виробника 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр врізання, мм | 65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Термін служби | 30000 годин |
| Колір світіння | 4100К (яскравий білий) |
| Напруга мережі | 160-260V |
| Тип світлодіода | SMD |
| Світловий потік, lm | 530 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Кут розсіювання | 120 |
| Форма світильника | Кругла |
| Індекс передачі кольору, Ra | >90 |
- Ціна: 190 ₴
