
Світлодіодний Трековий Світильник на Шинопроводі FERON AL106 10W 4000К LED Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL106 10w white
692 ₴
Показати оптові ціниТрековий світильник світлодіодний Feron AL106 10 W 4000 K Білий
Це новий сучасний варіант освітлення для різних приміщень: виставкових і торгових залів, рекламних конструкцій, офісних і житлових приміщень.
Світильники трекові Feron можуть переміщатися всією довжиною шинопроводу, що дає змогу використовувати їх як для акцентного підсвічування, так і для основного освітлення.
У світильниках зручно регулювати напрямок світлового променя:
- 360° по горизонтальній осі;
- 90° за вертикальною віссю;
- кут розсіювання — 80 градусів.
Міцний корпус трекового світильника AL106 10W зроблений з алюмінію. Світильник має стильний і лаконічний дизайн.
Розсіювач матовий акриловий полімер, який створює ефект м'якого декоративного світіння.
Колірна температура — 4000К (біле нейтральне світло).
Потужність — 10w
Світловий потік 560Lm
Ресурс роботи 50000 годин
Колір корпусу Білий (є також колір Чорний).
Гарантійний термін — 1 рік.
Стильний дизайн і яскраве світіння!
Інші моделі трекових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g25182911-trekovye-svetilniki-shinoprovody.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби | 50000.0 |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для офісних приміщень, Для реклами, Для торгових площ |
| Форма | Циліндрична |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 560.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Нейтральний (4000К) |
| Розміри | 85Х55Х190 мм |
| Тип світлодіодів | 1 LED COB |
| Спосіб монтажу | На шинопровід |
| Тип світильника | Трековий |
- Ціна: 692 ₴





