Люстра світлодіодна стельова MX 9700/8 Dimmer з пультом хром
Сучасна світлодіодна LED-люстра зі зміною кольору світіння й димером.
Люстра складається з восьми пелюсток у формі квітки магнолії (чотири великі пелюстки в одному ряду та чотири дрібніші пелюстки під ними). Має розкішний вигляд у будь-якому інтер'єрі, підходить для будь-якого приміщення: вітальні, спальні, зали, дитячої кімнати.
Споживана потужність люстри становить 140W.
Підходить для основного освітлення приміщення площею 25-28 кв.м.
У комплекті з люстрою йде сучасний тип пульта з електронним димером і регулятором світла. Він дає змогу регулювати температуру світіння (тепле, холодне, нейтральне світло), збільшувати або зменшувати яскравість. Є режим нічника.
Колір люстри — біла зі сріблястою окантовкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 20 см |
| Діаметр кріплення (см) | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
- Ціна: 2 990 ₴



