
Бездротовий дзвінок Feron Е-222 (32 мелодії)
- Під замовлення
Відправка з 07 квітня 2026268 ₴
Бездротовий дзвінок Feron Е-222 (32 мелодії)
Бездротовий дверний дзвінок на батарейках на 32 мелодії не вимагає спеціального монтажу або під'єднання, це дуже зручно в тому разі, коли двері або калітка розташовані на чималій відстані від дому.
Не прив'язана до проведення база дає змогу встановити дзвінок у різних місцях у Вашому будинку (причому базу завжди можна вимкнути).
Корпус динаміка дзвінка та кнопка виготовлені з якісного пластику, кнопка дзвінка є вологонепроникною й функціонує під час батарейного живлення 12V.
Дальність приймання сигналу — до 100 м на відкритому просторі.
Робоча температура від -20 до +40 °C.
Унікальний код вбудованого в дзвінок передавача унеможливлює спрацьовування декількох дзвінків одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Кількість мелодій | 32 |
| Радіус дії | 100 м |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Біло-синій |
| Розмір кнопки | 80*50*20 мм |
| Ступінь захисту бази | IP20 |
| Розмір бази | 90*50*30 мм |
| Ступінь захисту кнопки | IP44 |
| Електроживлення кнопки | 12V |
| Елементи живлення бази | 2Х1.5V/АА |
- Ціна: 268 ₴
