Бездротовий дзвінок Feron Е-375 (36 мелодій)
Бездротовий дверний дзвінок на батарейках на 36 мелодій не вимагає спеціального монтажу або під'єднання, це дуже зручно в тому разі, коли двері або калітка розташовані на чималій відстані від дому.
Не прив'язана до проведення база дає змогу встановити дзвінок у різних місцях у Вашому будинку (причому базу завжди можна вимкнути).
Корпус динаміка дзвінка та кнопка виготовлені з якісного пластику, кнопка дзвінка є вологонепроникною й функціонує під час батарейного живлення 12V.
Дальність приймання сигналу — до 80 м на відкритому просторі.
Робоча температура від -20 до +70 °C.
Унікальний код вбудованого в дзвінок передавача унеможливлює спрацьовування декількох дзвінків одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Кількість мелодій | 36 |
| Радіус дії | 80 м |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 120 мм |
| Довжина динаміка | 75 мм |
| Ширина динаміка | 40 мм |
| Висота кнопки | 80 мм |
| Довжина кнопки | 35 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Біло-синій |
| Розмір кнопки | 35*80*20 мм |
| Ступінь захисту бази | IP20 |
| Розмір бази | 75*120*40 мм |
| Ступінь захисту кнопки | IP20 |
| Електроживлення кнопки | 12V |
| Елементи живлення бази | 2Х1.5V/АА |
- Ціна: 287 ₴

