Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра світлодіодне настінний LED світильник 9 W 8090/1 "Кава"
Сучасний настінний світлодіодний світильник-бра зі зміною світіння. Підійде для будь-якого інтер'єру.
Перемикання режимів світильника здійснюється за допомогою мотузкового вимикача. Доступні різні режими вмикання: нейтральне світло, біле холодне + тепле світло.
Колір корпусу: білий, чорний.
Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 3000 -6500K |
| Колір | Білий, чорний |
- Ціна: 339 ₴




