Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра світлодіодне настінний LED світильник 12 W 8060/1 квадрат
Сучасний настінний світлодіодний світильник-бра у формі квадрата зі зміною світіння. Підійде для будь-якого інтер'єру.
Перемикання режимів світильника здійснюється за допомогою мотузкового вимикача. Доступні різні режими вмикання: нейтральне світло, біле холодне світло, тепле світло.
Колір корпусу: чорний, білий.
Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 4 см.
На нашому сайті можна підібрати інші бра та настінно-стельові світильники, перейшовши за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004088-bra-sovremennye-svetodiodnye.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 3000К/4000К/6400К |
| Колір | Білий, чорний |
- Ціна: 400 ₴






