
Світильник точковий світлодіодний Feron 7103 з LED підсвічуванням
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7103 LED
141 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світильник точковий світлодіодний Feron 7103 з LED підсвічуванням
Вбудований світильник 7103 зі світлодіодним підсвічуванням (LED стрічка в основі). Матеріал виготовлення світильника - акрил, що робить його більш доступним за ціною. Добре підходить як для основного, так і для декоративного освітлення віталень, спалень, коридорів та інших приміщень.
Незвичайний візерунок на поверхні світильника створює заломлення світла і утворює красиві промінчики на стелі.
Дана модель має два джерела світла:
- цоколь G5.3 для світлодіодної лампи типу MR-16;
- світлодіодне Led підсвічування по периметру вироби.
Лампу підсвічування можна включати як разом, так і окремо - на подвійний вимикач. Світильник можна використовувати в якості основного світла і для декоративного підсвічування.
Точковий світильник Feron 7103 рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами, так як галогенні лампи можуть перегрівати світильник.
Підібрати світлодіодну лампу можна на нашому сайті "Світло Декор" у розділі: "Лампи світлодіодні LED для точкових світильників MR16".
Комплектація: світильник з LED підсвічуванням, компактний Led драйвер до підсвічуванню, патрон G5.3 MR16 під лампу, інструкція з експлуатації (російською мовою).
Також можна подивитися інші моделі точкових світильників з Led підсвічуванням і підібрати світильник під будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | MR-16 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 99 мм |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість світлодіодів | 15LED |
| Потужність LED підсвічування | 3 Вт |
| Колірна температура Led підсвічування | 4000К |
| Колір основи | Прозорий |
- Ціна: 141 ₴




