Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра дитяча стельова "Літак"
Цікавий варіант люстри для дитячої кімнати. Дуже подобається дітям.
Підходить для основного освітлення приміщення до 20 кв.м.
Три джерела світла під три лампи — одна з цоколем Е27 і дві з цоколем Е14. Є підсвічування. Ззаду — декоративна червона лампа.
Корпус люстри виготовлений із якісного металу. Плафони зроблені з матового скла.
Колір корпусу люстри — блакитний, білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір арматури (підстави) | Блакитний, Білий |
| Інший тип цоколя | E14 |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 1 500 ₴



