
Світлодіодний світильник для під'їзду та інших приміщень РКХ VIDEX 7 W IP65 Овальний Білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD_ЖКХ_7W
180 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Накладний світлодіодний LED світильник (ЖКХ) VIDEX 7W овал білий
Це економічна та надійна заміна традиційних закритих світильників із лампою.
Дає змогу заощаджувати електроенергію, порівнюючи з альтернативними джерелами світла.
Сфера застосування цих світильників досить широка — вони призначені для використання в промисловому секторі, на муніципальних РКХ об'єктах, у будинках (для ванних кімнат), на присадибних ділянках. Також можуть використовуватися для освітлення гаражів, під'їздів, сходових клітин, складських та інших приміщень
з підвищеним рівнем вологості та пилу.
Переваги світильника VIDEX 7W овал:
- великий коефіцієнт захисту (IP65);
- широкий діапазон робочої температури (від -30 до +50 °С);
- великий робочий діапазон напруги (від 100 до 265 Вт);
- стійкість до великої кількості увімкнень і вимкнень;
- джерелом світла слугують якісні світлодіоди;
— довговічність і високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.
— після монтажу не вимагає обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Це економічна, надійна й екологічно чиста заміна традиційним закритим світильникам із лампою. Вирізняється помірною ціною за високих параметрів надійності.
Світильник можна використовувати в приміщеннях із високою вологістю (IP65).
Потужність — 7W.
Аналог лампи розжарювання — 70W.
Температура світіння — 5000К.
Світловий потік — 600Lm.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 120 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 600 lm |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 100-265V |
| кут розсіювання | 120 |
| Частота струму | 60 |
| Тип світильника | Накладної |
| Тип цоколя | Кабель |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма світильника | Овальна |
| Енергоефективність | 86Lm/W |
| Якість світла | > 75 Ra |
| Сила струму (макс.) | 53mA |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°С |
| Основні атрибути | |
| Гарантія | 2 роки |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Габарити, мм | 171Х71Х45 |
- Ціна: 180 ₴

