
Світлодіодний світильник для під'їзду та інших приміщень РКХ VIDEX 9 W IP65 Круглий Білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD_ЖКХ_9W_круг
275 ₴
Показати оптові ціниНакладний світлодіодний LED світильник (ЖКХ) VIDEX 9W круг білий
Це економічна та надійна заміна традиційних закритих світильників із лампою. Дає змогу заощаджувати електроенергію, порівнюючи з альтернативними джерелами світла.
Сфера застосування цих світильників досить широка — вони призначені для використання в промисловому секторі, на муніципальних РКХ об'єктах, у будинках (для ванних кімнат), на присадибних ділянках. Також можуть використовуватися для освітлення гаражів, під'їздів, сходових клітин, складських та інших приміщень
з підвищеним рівнем вологості та пилу.
Переваги світильника VIDEX 9W коло:
- великий коефіцієнт захисту (IP65);
- широкий діапазон робочої температури (від -30 до +50 °С);
- великий робочий діапазон напруги (від 100 до 265 Вт);
- стійкість до великої кількості увімкнень і вимкнень;
- джерелом світла слугують якісні світлодіоди;
— довговічність і високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.
— після монтажу не вимагає обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Потужність — 9W.
Аналог лампи розжарювання — 80W.
Температура світіння — 5000К.
Світловий потік — 770Lm.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 440 г |
| Розміри | |
| Висота | 63 см |
| Діаметр | 160 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 770Lm |
| Гарантія | 2 роки |
| кут розсіювання | 120 |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Частота струму | 60 |
| Тип цоколя | Кабель+клемна колодка |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній, пластик |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Форма світильника | Кругла |
| Напруга мережі | 100-265V |
| Якість світла | > 75 Ra |
| Сила струму (макс.) | 70mA |
| Енергоефективність | 86Lm/W |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°С |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладної |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 9.0 |
- Ціна: 275 ₴
