
влевовправо
Лампа Едісона світлодіодна Filament G95 6W Е27 К2 (шар)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
209 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона світлодіодна Filament G95 6W Е27 К2 (шар)Лампа Едісона світлодіодна G95 6W К2 (шар)
Гарна вінтажна лампа Едісона у формі кулі із золотим напиленням колби. Підходить для приміщень у стилі "лофт" або "ретро".
Споживана потужність лампи становить 6W (еквівалент лампи розжарювання — 60 W).
Світловий потік — 600Lm.
Світлова температура — 2200К (це теплий спектр світла).
Ресурс роботи — 35 000 годин.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Термін служби ламп | 35000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | Е27 |
| Колір колби лампочки | Золотистий |
- Ціна: 209 ₴



