Новинка

влевовправо
Світильник стельовий функціональний LED круглий VIDEX 36W 2800-6000K 220V Накладної
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD_Wave_72w
1 823 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий функціональний LED круглий VIDEX 36W 2800-6000K 220V Накладної
Сучасний світильник - люстра з пультом управління. Світильник має стильну круглу форму. Красиво буде виглядати в будь-якому інтер'єрі.
Підходить для приміщень площею до 15 кв. м.
Особливість даного світильника - матовий корпус, який забезпечує рівномірний м'яке світло без мерехтіння.
Світильник має можливості плавне або ступінчасте регулювання яскравості світіння і колірної температури з допомогою пульта управління.
Має функцію пам'яті, після виключення з допомогою пульта, світильник запам'ятовує Ваші налаштування до наступного включення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 12.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | 6480Lm |
| Драйвер | Вбудований |
| Кут розсіювання | 180° |
| Клас енергоспоживання | А |
| Енергоефективність | 90Lm/W |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.6 |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 2800-6200K |
| Напруга мережі | AC 185-250 V |
| Форма світильника | Кругла |
| Частота | 50/60Hz |
- Ціна: 1 823 ₴







