
влевовправо
Світлодіодний LED прожектор VIDEX 30 W 5000 K 220V сенсорний білий із датчиком руху
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD-30w-датчик движ.
797 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний LED прожектор VIDEX 30 W 5000 K 220V сенсорний білий із датчиком руху
Характеристики:
Потужний світловий потік — 2700Lm;
Тривалий експлуатаційний ресурс до 30 000 годин;
Колірна температура — 5000 К.
Високий ступінь захисту — IP65.
Якісний драйвер;
Аналог лампи розжарювання — 200W галоген.
Корпус виробу виготовлений з алюмінію, скло — ударостійке.
Гарантійний термін — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 560 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | AC 175-240V |
| Енергоефективність | 90Lm/W |
| Якість світла | >75Ra |
| Сила струму (макс.) | 150mA |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Цоколь | Кабель з заземленням |
| Матеріал розсіювача | Ударостійке скло |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Розміри | |
| Габарити, мм | 180Х180Х40 |
- Ціна: 797 ₴


