
Світлодіодний прожектор LED VIDEX 10W 5000K 220V білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD-10w-5000k
189 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Светодиодный LED прожектор VIDEX 10W 5000K 220V белый
Стильный и качественный прожектор от фирмы VIDEX. Сфера применения - для общего и декоративного освещения архитектурных и торговых объектов, рекламных конструкций, для уличного освещения: садов и парков, частных домов, парковок, промышленных предприятий, для создания световых эффектов и т. п.
Особенности данной серии прожекторов - прочный алюминиевый корпус белого цвета, нейтральное свечение и качественные линзованные светодиоды!
Характеристики и преимущества:
Мощный световой поток - 1000Lm;
Цветовая температура - 5000К.
Напряжение - 180-265V.
Высокая степень защиты - IP65.
Качественный драйвер;
Висока энергоэффективость - 100Lm/W.
Матеріал корпусу - алюміній
Матеріал розсіювача - ударостійке скло.
Габарити - 95Х84Х15.5 мм.
Тривалий експлуатаційний ресурс - до 30 000 годин;
Гарантійний термін - 2 роки.
У нашому інтернет-магазині "Світ Декор" також можна вибрати прожектора іншої серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) у розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення ландшафтів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 190 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Напруга | AC 180-265V |
| Енергоефективність | 100Lm/W |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Сила струму (макс.) | 50mA |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Цоколь | Кабель з заземленням |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Розміри | |
| Габарити, мм | 95Х84Х15.5 |
- Ціна: 189 ₴






