
Лампа Едісона VIDEX світлодіодна LED Filament G125 FAD 7W E27 2200 K димована
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
275 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона VIDEX світлодіодна LED Filament G125 FAD 7W E27 2200 K димована
Гарна вінтажна лампа Едісона у формі груші із золотим напиленням колби. Добре видно гарні за формою нитки. Підходить для приміщень у стилі "лофт" або "ретро".
Світлова температура — 2200К (це теплий спектр світла).
Споживана потужність лампи становить 7W (еквівалент лампи розжарювання — 60W).
Світловий потік 630Lm.
Тип цоколя — стандартний (Е27).
Колір колби — прозорий із золотим напиленням.
Лампа димується (регулюється яскравість).
Ресурс роботи 40000 годин.
Гарантія 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Videx |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Країна виробник | Китай |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 630 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | Е27 |
| Колір світіння | Теплий |
| Колір колби лампочки | Золотистий |
| Матеріал корпусу | Скло тоноване |
| Габаритні розміри | |
| Розмір, мм | Ø 125х 167 |
- Ціна: 275 ₴
