
Лампа світлодіодна LED VIDEX Filament ST64 6W Е27 4100 К 220V димована
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
198 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна LED VIDEX Filament ST64 6W Е27 4100 К 220V димована
Красива лампа Едісона у формі груші (прозора колба). Добре видно гарні за формою нитки.
Особливість — нейтральне світло світіння (4100К).
Споживана потужність лампи становить 6W (еквівалент лампи розжарювання — 60W).
Світловий потік 600Lm.
Тип цоколя — стандартний (Е27).
Колір колби — прозорий.
Лампа димується.
Гарантія 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Регулювання яскравості (керування яскравістю) | Є |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Габарити | 64ммХ142мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Цоколь | Е27 |
- Ціна: 198 ₴
