
Світлодіодний прожектор LED VIDEX 20W 5000K 220V VL-Fe205W білий
Стильний і якісний прожектор від фірми VIDEX. Сфера застосування - для загального і декоративного освітлення архітектурних та торгових об'єктів, рекламних конструкцій, для вуличного освітлення: садів і парків, приватних будинків, парковок, промислових підприємств, для створення світлових ефектів і т. п.
Особливості даної серії прожекторів - міцний алюмінієвий корпус білого кольору, нейтральне світіння і якісні лінзовані світлодіоди!
Характеристики та переваги:
Потужний світловий потік - 2000Lm;
Колірна температура - 5000К.
Напруга - 180-265V.
Висока ступінь захисту - IP65.
Якісний драйвер;
Висока энергоэффективость - 100Lm/W.
Матеріал корпусу - алюміній
Габарити - 140Х103Х18.5 мм.
Тривалий експлуатаційний ресурс - до 30 000 годин;
Гарантійний термін - 2 роки.
У нашому інтернет-магазині "Світ Декор" також можна вибрати прожектора іншої серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) у розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення ландшафтів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 275 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Напруга | AC 180-265V |
| Енергоефективність | 90Lm/W |
| Якість світла | >75Ra |
| Сила струму (макс.) | 100mA |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Цоколь | Кабель з заземленням |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Розміри | |
| Габарити, мм | 140Х103Х18.5 |
- Ціна: 324 ₴




