
Лазнева Станція — Термометр і Гігрометр у Баню й Сауну — Пісочні Годинники — "Банана станція" лип.3
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
635 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термометр гігрометр із пісочним годинником для лазні та сауни "Бана станція" спос.3
Цей прилад застосовується для вимірювання температури, вологості та часу перебування в лазні або сауні. Корпус термометра гігрометра "Банана станція" виготовлений із натурального дерева, термометр не містить ртуті.
Рекомендації щодо встановлення та заходів безпеки:
- Термометр встановлюється в парилці на відстані не менш ніж 2 м від нагрівальних елементів і вхідних дверей
- Пісочний годинник необхідно повертати тільки за дерев'яний поворотний кронштейн
- Уникайте потрапляння води на скляні елементи приладу
| Тип | Термометр гігрометр для сауни з пісочним годинником |
| Діапазон вимірювання температури | от до 120°C |
| Діапазон вимірювання вологості | от 0 до 100% |
| Діапазон вимірювання часу, хв | 5/10/15 хвилин |
| Особливості виконання | Кріплення — гвоздик |
| Габаритні розміри | 285х120 мм |
| Виробник | Склоприлад, Україна |
Комфортного та безпечного відпочинку Вам у лазні та сауні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Склоприлад |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Термометр |
| Принцип дії | Механічний |
| Одиниця виміру температури | °З |
| Одиниця виміру вологості | % |
| Максимальне значення вологості | 100 |
| Максимальне значення температури | 140 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, мм | 285Х120 мм |
| Діапазон вимірювання часу, хв. | 5/10/15 |
| Колір піску | Помаранчевий |
- Ціна: 635 ₴
