Люстра світлодіодна Led "Зірочка" - сучасна, світлодіодна, стельова люстра зі зміною кольору світіння. Прекрасно підійде для освітлення будь-якого приміщення, але особливо для дитячої кімнати.
Споживана потужність люстри — 140W. Тому вона може освітити приміщення до 18 кв.м.
Люстра світлодіодна "Зірочка" не має пульта керування. Три режими світіння (теплий, нейтральний і холодний) можуть вмикатися послідовно за допомогою звичайного вимикача. Є режим нічника.
Корпус люстри білого кольору.
Встановити люстру можна як на стіну, так і на будь-яку стелю (натяжну, гіпс, пластик).
Експлуатаційний ресурс виробу становить 50 000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 240 В |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Основні | |
| Гарантія | 1 рік |
- Ціна: 1 600 ₴



