Светодиодный Led прожектор Feron LL-995 50W 3000Lm 6400K
Из новой серии многоматричных, светодиодных прожекторов ТМ "Feron". В этой серии сохранены типовые показатели энергоэффективности и стандарты качества, а использование новых экономичных технологий позволило снизить себестоимость и сделать продукцию более конкурентоспособной.
Длительный эксплуатационный ресурс до 30 000 часов.
Прожектор оснащений якісним драйвером, що дозволяє заощадити до 80% електроенергії в порівнянні з галогенними і натрієвими прожекторами.
Виріб має тонкий, вузький корпус, який можна вмонтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця.
Корпус виробу виготовлений з литого алюмінію, скло ударостійке, загартоване.
Світловий потік - 3000 Lm.
Колірна температура - 6400К.
Напруга - 230V.
Ступінь захисту - IP65.
Тип світлодіодів - 2835 SMD.
Розміри - 198Х167Х28 мм.
Гарантія - 1 рік.
У нашому інтернет-магазині ви також можете вибрати прожектора іншої серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) у розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Кількість світлодіодів | 56 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Розміри | |
| Довжина | 19.8 см |
| Висота | 16.7 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Матеріал розсіювача | Матове скло |
| Колір світіння | Білий, холодний |
| Колірна температура | 6400K |
- Ціна: 579 ₴

