Світлодіодний прожектор Led Feron LL-992 20W 1200Lm 6400K
З нової серії многоматричных, світлодіодних прожекторів ТМ "Feron". У цій серії збережені типові показники енергоефективності та стандарти якості, а використання нових економічних технологій дозволило знизити собівартість і зробити продукцію більш конкурентоспроможною.
Тривалий експлуатаційний ресурс до 30 000 годин.
Прожектор оснащений якісним драйвером, що дозволяє заощадити до 80% електроенергії в порівнянні з галогенними і натрієвими прожекторами.
Виріб має тонкий, вузький корпус, який можна вмонтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця.
Корпус виробу виготовлений з литого алюмінію, скло ударостійке, загартоване.
Світловий потік - 1200 Lm.
Колірна температура - 6400К.
Напруга - 230V.
Ступінь захисту - IP65.
Тип світлодіодів - 2835 SMD.
Розміри - 121Х114Х26 мм.
Гарантія - 1 рік.
У нашому інтернет-магазині ви також можете вибрати прожектора іншої серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) у розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Напруга | 230 В |
| Виробник | Feron |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 20 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 12.1 см |
| Висота | 11.4 см |
| Ширина | 2.6 см |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий, холодний |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Колірна температура | 6400K |
| Матеріал розсіювача | Матове скло |
- Ціна: 286 ₴

