
Карданний світильник Feron DLT201 білий вбудований поворотний
- В наявності
- Код: DLT201_white
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Карданний світильник Feron DLT201 білий вбудований поворотний
Останнім часом особливою популярністю користуються кардані світильники. Карданний світильник Feron DLT201 — це вбудований точковий світильник, який може бути використаний як основне, так і додаткове джерело світла під час монтажу підвісних стель, а також гіпсових стель у житлових будинках, офісах, адміністративних і громадських будівлях.
Кут нахилу світильника становить до 30º у кожній із двох площин. Це дає змогу регулювати напрямок освітлення, що дає можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон або можливість акцентного освітлення окремих об'єктів.
Довжина — 130 мм.
Ширина — 130 мм.
Висота — 43 мм.
Вбудований розмір — 105Х105 мм.
Матеріал корпусу — метал.
Колір корпусу Білий, також є світильники колір Чорний.
У карданному світильнику DLT201 встановлюються як галогенні лампи, типу MR16, так і світлодіодні LED-лампи типу MR16.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Feron |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 165-265V, 12V |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр врізного отвору | 105 мм |
- Ціна: 130 ₴


