
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5350 BRILLANT-S 60w 50 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5350 60w
2 539 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5350 BRILLANT-S 60w 50 см
Гарний стельовий світильник з ефектом "зіркового неба" є гарною альтернативою звичайної люстри. Класичний і стильний дизайн світильника підійде для будь-якого приміщення.
Може освітити приміщення площею до 20 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економний, його споживана потужність становить 60W.
Світильник має ефект "зіркового неба" у ввімкненому стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5300 60W має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням — від теплого світла 2700 К до холодного світла 6500К. Адже відомо, що теплий колір світіння є комфортнішим для відпочинку, а наближений до холодного ідеально підходить для робочих умов;
Зміни яскравості світіння світильника від 300Lm до 4900Lm, залежно від того, потрібно Вам основне освітлення або ж легка атмосферна підсвітка;
Світильник має функція димера, за допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника з можливістю вибору колірної температури світіння, для м'якої підсвітки кімнати в нічний період;
Функція таймера, яка дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години або за 1 годину. Останні параметри яскравості та колірної температури автоматично використовуються під час наступного вмикання світильника.
Діаметр — 50 см.
Висота — 8 см.
Ресурс роботи світильника 50000 годин.
Гарантія — 2 роки.

Інші види світлодіодних стельових світильників, SMART світильників і люстр із пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 500 см |
| Висота | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | від 300 до 4900Lm з можливістю регулювання |
| Драйвер | Вбудований |
| Колір світіння | 3000-6500K |
| Основні | |
| Комплектація | Дистанційний пульт |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 2 539 ₴




