
Люстра світлодіодна стельова з пультом 1660/5 +1 dim-2, 4G "Зірка" із синьою та червоною підсвіткою
- Немає в наявності
- Код: 1660/5
1 900 ₴
Люстра світлодіодна стельова з пультом 1660/5 +1 dim-2, 4G "Зірка" із синьою та червоною підсвіткою - сучасна, світлодіодна, стельова люстра зі зміною кольору світіння. Застосовується для основного освітлення житлових і побутових приміщень. Особливо підходить для вітальні або дитячої кімнати.
Споживана потужність люстри — 105W. Підходить для освітлення приміщень до 18 кв.м.
Має кілька режимів світіння: теплий (2700К), нейтральний білий (4000К) і холодний (6500К). Є режим нічника.
Особливість цієї моделі — синя або червона кругова підсвітка, яка перемикається за допомогою пульта.
Колір люстри — білий.
Експлуатаційний ресурс виробу становить 50 000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр кріплення | 40 см |
| Основні | |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір світіння Led підсвічування | Синій, червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
- Ціна: 1 900 ₴



