Люстра світлодіодна стельова з пультом 8059/4+4 Dimmer + синя LED-підсвітка
Сучасна світлодіодна стельова люстра зі зміною кольору світіння і з пультом.
Має форму квітки. Складається з чотирьох великих і чотирьох маленьких пелюсток, розташованих у два ряди.
Споживана потужність люстри становить 150W.
Підходить для основного освітлення приміщення до 25-27 кв.м.
Колір корпусу люстри — білий, чорний.
Люстра 8059/4+4 dimmer має три режими: теплий (2700К), нейтральний (4500К), холодний (6500К), які можна перемикати як за допомогою пульта, так і звичайним вимикачем.
Також ця модель люстри має функції димера, який дає змогу регулювати яскравість освітлення за допомогою пульта, є режим нічника.
Особливість цієї моделі — синя кругова підсвітка. Вона прикрасить Ваш інтер'єр, а також може виконувати функцію нічника, якщо увімкнути її окремо.
Експлуатаційний ресурс виробу становить 50 000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр кріплення (см) | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 240 В |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Основні | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Led підсвічування | Так, синього кольору |
- Ціна: 1 950 ₴





