Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний, світлодіодний світильник - бра зі зміною світіння. Підійде для будь-якого інтер'єру, кожне включення та вимкнення переводить виріб в різні режими колірної температури (холодний, теплий і нейтральний). Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 4см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 359 ₴





