Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна стельова Led 8885/6 +3 Dimmer з пультом чорна -
— сучасна світлодіодна LED-люстра зі зміною кольору світіння й димером.
Люстра складається з дев'яти пелюсток у формі листків (Шість пелюсток в одному ряду та три під ними). Має дуже оригінальний вигляд, підходить для будь-якого приміщення: спальні, коридору, зали, дитячої кімнати.
Споживана потужність люстри становить 140W.
Підходить для основного освітлення приміщення площею 18-20 кв.м.
Колір люстри — чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр кріплення | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
- Ціна: 1 500 ₴

