
влевовправо
Газонний світильник Lemanso CAB 84 на сонячній батареї "Метелик"
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CAB 84
126 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонний світильник Lemanso CAB 84 на сонячній батареї "Метелик"
Стильний і практичний світильник Lemanso CAB84 працює на сонячній батареї у формі метелика.
Якщо Ви розмістите низку світильників уздовж доріжок, біля клумб або басейну, то навіть у нічну пору доби у Вашому саду буде світло та гарно.
Час заряджання на сонці — 6-8 годин.
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Кількість світлодіодів | 1 LED |
| Колір світіння | Білий (6400К) |
| Тривалість роботи без підзаряджання | 6 годин |
| Колір | Рожевий, жовтий, фіолетовий, жовтогарячий |
| Висота | 10.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
На нашому сайті "Світ Декор" можна підібрати й інші цікаві моделі газонних світильників у розділі:
"Садові світильники та ліхтарі на сонячних батареях".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Розміри | |
| Висота | 10.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 6400 (білий світ) |
| Матеріал корпусу | кераміка |
| Колір корпусу | Рожевий, жовтий, помаранчевий, фіолетовий |
| Тип освітлення | Садовий світильник |
- Ціна: 126 ₴

