Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона (ретро) G125 40W VITOONE LOFT
Лампа Едісона або ретролампа від виробника Vitoone імітує зовнішній вигляд старих ламп розжарювання. Являє собою велику круглу кулю з вольфрамовими нитками розжарювання фігурної форми, вироблена в стилі "під старовиною".
Використовується з абажуром або без нього. Застосовується для освітлення та прикрашання приміщень, як-от кафе, бари, ресторани в стилі "лофт" і "ретро".
Патрон — стандартний (Е27).
Потужність лампи — 40W.
Кут розсіювання — 360 градусів.
Є можливість димування.
Експлуатаційний ресурс — 30 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitoone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | Е27 |
| Форма лампочки | Куля |
- Ціна: 120 ₴

