Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона світлодіодна Filament G125 8W Е27 К2 (шар)
Гарна вінтажна лампа Едісона у формі кулі із золотим напиленням колби. Підходить для приміщень у стилі "лофт" або "ретро".
Споживана потужність лампи становить 8W (еквівалент лампи розжарювання — 75W).
Світловий потік — 800Lm.
Світлова температура — 2200К (це теплий спектр світла).
Ресурс роботи — 35 000 годин.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 8 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Термін служби ламп | 35000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | Е27 |
| Колір колби лампочки | Золотистий |
| Діаметр трубки | 125 |
- Ціна: 268 ₴

