Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона світлодіодна Vitoone G95 8W
Світлодіодна лампа Едісона у формі кулі золотистого кольору, споживана потужність — 8 W (еквівалент лампи розжарювання 75 w).
Світловий потік — 800Lm.
Колірна температура — 2200К (теплий спектр світла).
Патрон стандартний (Е27).
Робочий ресурс — 35 000 годин.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Виробник | Vitoone |
| Кут свічення | 360 град. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Форма лампочки | Кулька |
| Термін служби ламп | 35000 годин |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | Е27 |
| Колір колби лампочки | Прозорий золото. |
| Матеріал напилення | Прозорий. |
- Ціна: 159 ₴

