
Лампа Едісона світлодіодна Filament ST64 К2 6W Е27 (груша)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
185 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона світлодіодна Filament ST64 К2 6W Е27 (груша) Лимпа Едісона світлодіодна ST64 К2 6W Е27 (груша)
Гарна вінтажна лампа Едісона у формі груші із золотим напиленням колби. Підходить для приміщень у стилі "лофт" або "ретро".
Споживана потужність лампи становить 6W (еквівалент лампи розжарювання — 55 W).
Світловий потік — 600Lm.
Світлова температура — 2200К (це теплий спектр світла).
Ресурс роботи — 35 000 годин.
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 55 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Термін служби ламп | 35000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 142 мм |
| Діаметр трубки | 64 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий |
| Цоколь | Е27 |
| Колір колби лампочки | Золотистий |
- Ціна: 185 ₴
