Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Едісона (ретро) G95 40W VITOONE LOFT
Лампа Едісона або ретролампа від виробника Vitoone, що імітує зовнішній вигляд старих ламп розжарювання з ниткою розжарювання гарної форми.
Може використовуватися з абажуром або без нього. Застосовується в стилі "лофт" і "ретро".
Потужність лампи — 40W.
Кут розсіювання — 360 градусів.
Патрон стандартний (Е27).
Лампа димується.
Експлуатаційний ресурс — 30 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitoone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Форма лампочки | Кулька |
| Потужність | 40 Вт |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
- Ціна: 110 ₴

