
Світлодіодна стрічка Motoko Premium SMD3528 120led 9.6 W/m
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
82 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка преміумкласу 3528 120 LED/m 9,6W/m IP20 .
Застосовується для декоративної підсвітки житлових приміщень, освітлення стендів і вітрин. Яскраве світіння, товста основа стрічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна потужність | 9.6 Вт |
| Клас стрічки | Преміум |
| Користувацькі характеристики | |
| Споживана потужність | 9,6 W/m |
| Колір плати | білий |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Самоклейка | так |
| Довжина в одній упаковці | 5m |
| Живлення | 12V |
| Колірна гамма | На вибір. |
- Ціна: 82 ₴/м
