
Світлодіодна стрічка Feron Sanan LS606 SMD5050 60 14.4 W/m IP 20
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
46 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Освітлювальний пристрій від виробника Feron до складу якого входять світлодіоди SMD 50*50, до кількості 60 штук на метр. (без силікону)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 12 В |
| Виробник | Feron |
| Світловий потік | 13 лм |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Максимальна потужність | 14.4 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Самоклейка | так |
| Кольори світіння | білий,теплий білий |
| Довжина в одній упаковці | 5m |
| Колір плати | білий |
| Споживана потужність | 14,4 W/m |
- Ціна: 46 ₴/м
