
Світлодіодна стрічка 12 V 5050 SMD 60 14.4 Вт/м IP20
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
42 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Освітлювальний пристрій, що є продукцією компанії "Світові Технології", , що складається зі світлодіодів SMD5050, застосовується для декоративної підсвітки
в приміщеннях зі звичайною вологістю, експлуатаційний ресурс світлодіодів до 30 000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 12 В |
| Виробник | Світлові Технології |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Максимальна потужність | 14.4 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна гамма | RGB, Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 5000 град. |
| Самоклейка | так |
| Довжина в одній упаковці | 5m |
| Колір плати | білий |
| Колір світіння | На вибір. |
| Споживана потужність | 14,4 W/m |
- Ціна: 42 ₴/м
