
Світлодіодна стрічка 12 V 2835 SMD120 шт./м 9,6 Вт/м IP20 Standart
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
35 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка 12 V 2835 SMD120 шт./м 9,6 Вт/м IP20 Standart
Виробник: "Світові технології"
Країна-виробник: Китай
Напруга: 12v
Тип світлодіодів: SMD 2835
Світловий потік: 400 лм/метр.
Кількість світлодіодів: 1200 шт./метр.
Споживана потужність: 9,6 Вт на метр.
Колір: жовтий, білий, теплий, синій, зелений.
Самоклейка
Котушка — 5 м
Ступінь захисту: IP20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світлові Технології |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Колірна гамма | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 9.6 Вт |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | На вибір. |
| Споживана потужність | 4,8 W/m |
| Колір плати | білий |
| Самоклейка | так |
| Довжина в одній упаковці | 5m |
- Ціна: 35 ₴/м
