Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для світлодіодної стрічки має стабілізовану вихідну напругу 12 В постійного струму. Виготовлений у металевому, перфорованому корпусі, призначений для експлуатації в приміщеннях із нормальною вологістю.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Основні | |
| Вихідний струм, не більше | 2.08 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 200 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Виробник | Світлові Технології |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Мінімальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідний струм | 20,84 А |
| Потужність | 25 |
| Гарантія | 1 рік |
- Ціна: 128 ₴

