Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для світлодіодної стрічки має стабілізовану вихідну напругу 12 В постійного струму. Виготовлений у металевому, перфорованому корпусі, призначений для експлуатації в приміщеннях із нормальною вологістю.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Основні | |
| Виробник | Світлові Технології |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Мінімальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідний струм | 0,5 А |
| Потужність | 6 W |
| Гарантія | 1 рік |
| Вихідний струм, не більше | 500 |
- Ціна: 70 ₴

