
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5300 36 W 40 см BRILLANT Накладний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5300 36W
1 896 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5300 36 W 40 см BRILLANT Накладний
Гарний стельовий світильник з ефектом "зіркового неба" є гарною альтернативою звичайної люстри. Класичний і стильний дизайн світильника підійде для будь-якого приміщення.
Може освітити приміщення площею до 15 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економний, його споживана потужність становить 36W.
Світильник має ефект "зіркового неба" у ввімкненому стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5300 36W має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням — від теплого світла 2700 К до холодного світла 6500К.
Світильник має функція димера, за допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Функція таймера, яка дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години або за 1 годину.
Діаметр — 40 см.
Висота — 11.5 см.
Ресурс роботи світильника 50000 годин.
Гарантія 2 роки.

Інші види світлодіодних стельових світильників, SMART світильників і люстр із пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 3000 -6500K |
| Форма світильника | Кругла |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Основні | |
| Світловий потік, Lm | від 300 до 2880 |
| Габаритні розміри | |
| Розмір світильника, мм | 400Х115 |
- Ціна: 1 896 ₴








