Світлодіодний Led прожектор Feron LL-923 150W 9000Lm 6400K
З нової серії багатоатричних, світлодіодних прожекторів ТМ "Feron". У цій серії збережені типові показники енергоефективності та стандарти якості, а використання нових економних технологій дало змогу знизити собівартість і зробити продукцію конкурентоспроможною.
Тривалий експлуатаційний ресурс до 30 000 годин.
Прожектор обладнаний якісним драйвером, що дає змогу заощадити до 80% електроенергії, порівнюючи з галогенними та натрієвими прожекторами.
Виріб має тонкий, вузький корпус, який можна вмонтувати в ніші невеликої глибини та важкі для монтажу місця.
Корпус виробу виготовлений із литого алюмінію, скло — ударостійке, загартоване.
Світловий потік 9000 Lm.
Колірна температура — 6400К.
напруга — 230V.
Степінь захисту IP65.
Тип світлодіодів — 2835 SMD.
Розміри — 339Х272Х34 мм.
Гарантія — 1 рік.
У нашому інтернет-магазині також можна вибрати прожектора інший серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) в розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Кількість світлодіодів | 135 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 339 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 272 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 339*272*34 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Колірна температура | 6400K |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло. |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній. |
- Ціна: 1 751 ₴

