Світлодіодний прожектор Led Feron LL-922 100W 6000Lm 6400K
З нової серії многоматричных, світлодіодних прожекторів ТМ "Feron". У цій серії збережені типові показники енергоефективності та стандарти якості, а використання нових економічних технологій дозволило знизити собівартість і зробити продукцію більш конкурентоспроможною.
Тривалий експлуатаційний ресурс до 30 000 годин.
Прожектор оснащений якісним драйвером, що дозволяє заощадити до 80% електроенергії в порівнянні з галогенними і натрієвими прожекторами.
Виріб має тонкий, вузький корпус, який можна вмонтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця.
Корпус виробу виготовлений з литого алюмінію, скло ударостійке, загартоване.
Світловий потік - 6000 Lm.
Колірна температура - 6400К.
Напруга - 230V.
Ступінь захисту - IP65.
Тип світлодіодів - 2835 SMD.
Розміри - 261Х217Х33 мм.
Гарантія - 1 рік.
У нашому інтернет-магазині ви також можете вибрати прожектора іншої серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) у розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Кількість світлодіодів | 108 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 261 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 217 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | 261*217*33 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Колірна температура | 6400K |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло. |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній. |
- Ціна: 1 166 ₴

