
Світлодіодна лампа LED Feron LB-764 ST64 золото 4 W E27 2700 K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-764 ST64 золото
113 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LED Feron LB-764 ST64 золото 4 W E27 2700 K
Лампа форми ST64 груша має прозору колбу з напиленням кольору золото. Виготовлена за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament).
Цей тип лампи підходить для оригінального декору, створення колірних акцентів.
Лампа є аналогом лампи розжарювання, потужністю 40W.
Ресурс роботи 30 000 годин + економія енергії 90%.
Цоколь — Е27
Колір світіння: 2700К (тепле світло)
Кут світіння: 300°
Світловий потік: 470Lm
Матеріал корпусу — скло
Колір колби: золото
Висота лампи: 142 мм
Діаметр: 64 мм
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Груша |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 470 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Діаметр | 64 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | ST64 |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
- Ціна: 113 ₴
